Reference

Reference na nás Vám rádi poskynou naši partneři, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Pokud se chcete dozvědět více jak funguje kooperace s námi, můžete se obrátit na naše partnery uvedené níže.

WOCO STV, s.r.o.

Woco je výrobcem inovativních funkčních řešení pro karosérie a pohony v oblasti akustiky, aktuatoriky a polymerových systémů. Firma byla založena v roce 1956 Franz Josefem Wolfem a jeho sourozenci. Dnes působí celosvětově pod jménem WOCO a vyvíjí a vyrábí díly pro automobilový průmysl.

Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD

Nástrojařská výroba se specializací na konstrukci a výrobu vstřikovacích forem a lisovacích nástrojů, především pro automobilový průmysl.

Josef Vráblík-Ing.

Výroba formovací techniky pro betonářské závody. Zpracování betonářské oceli a vázání armatur v místě určení. Výroba atypických sítí pro prefa závody. Výroba ocelových konstrukcí. Výroba stavebních kování. Výroba hoblovaných polotovarů pro nábytek.

Czech Small Arms, s.r.o.

Společnost Czech Small Arms (CSA) je jediným výrobcem zbraní Sa vz.58 a Sa vz.61Pistol. Ve výrobním závodě v Jablůnce pokračuje výroba těchto legendárních zbraní, které směřují zejména k zákazníkům v Severní Americe a Západní Evropě.

Framun, s.r.o.

Společnost se zabývá návrhem, konstrukci a výrobou: ventilátorů, oběžných kol, transportních rotorů a dále výrobou speciálních průmyslových sestav především pro stroje a zařízení ve všech oblastech průmyslu.

K.STROJ s.r.o.

Hlavním programem firmy je vývoj, konstrukce a výroba strojů ve stavebně truhlářských oborech. Vyrábí zkracovací pily na dřevo a příslušentví: stroje na výrobu palet, stroje pro výrobu dřevěných vazníků se styčníkovými destičkami, stroje pro výrobu dřevěných domů.